.blog


12 czerwca 2010 004 komentarze (2)11. strona komiksu, nad którym ostatnio pracuję. Wróciłem dziś w nocy z wakacji. Podróż trwała od 11 do 1 w nocy. Po północy, kilometr przed domem, padł nam akumulator w samochodzie, ale dzięki przymusowemu postojowi w końcu zobaczyłem jarosławskiego jeża. Pierwszego w tym sezonie. Mówię wam, tyyyle inspiracji przywiozłem, kilka zeszytów do zarysowania, parę narysowanych na emigracji plansz, niemal zerową opaleniznę i rozciętą głowę. Za 9 dni egzaminy na łódzką Filmówkę. A dokładnie za dwa tygodnie premiera Kapitana Sheera!

Coś ciepło tu u nas się zrobiło. Czy już wszystkie komary atakują stadami (rojami?)? Gdzie się podziały te pojedyncze jednostki, przed którymi jeszcze udawało mi się obronić...?

Tam, gdzie byłem, też wszyscy gadają tylko o pogodzie. Aktualnie o pogodzie i o piłce nożnej.15 czerwca 2010 Whooohoho. Ho. komentarze (6)

Dwa kadry z komiksu, który chyba zacznę rysować od nowa.

Kapitan Sheer będzie dostępny w empikach od 5 lipca. A już 26 czerwca zapraszam na 16:00 do Biblioteki Publicznej w Gdańsku na spotkanie ze mną, Robertem Wyrzykowskim, Michałem Śledzińskim i Januarym Misiakiem (autorami nowości, które wyda Kultura Gniewu). Dzień później od 13:00 poprowadzimy z Robertem warsztaty o niekonwencjonalności w komiksie (budowa planszy, konstrukcja kadru, zabawa tematem, wyjście narracyjne od formy).

Plecy bolą, komary gryzą. Egzamin na filmówkę za 6 dni. PS. Naprawdę nielekko się ucieszyłem, kiedy Korea Północna strzeliła Brazylii gola.17 czerwca 2010 Kapitan Sheer - naklejki komentarze (10)

Mam 20 naklejek do rozdania. Ponad 20 nawet. Dzień jest miły i świeci słońce.18 czerwca 2010 Tiririri egzaminy komentarze (5)

Mój upasiony brak pewności siebie podpowiada: "Ajj." 

"Aaaa, pieeeeprzysz.", trafnie go ripostuję i udaję, że myślę o tym, jak to Serbowie pokonali Niemców (hyhyy).

Egzaminy od najbliższego poniedziałku do czwartku.

Idę na pizzę!20 czerwca 2010 Kapitan Sheer na BFK komentarze (4)26 czerwca 2010 - premiera Kapitana Sheera podczas Bałtyckiego Festiwalu Komiksu w Gdańsku. O godzinie 16:00 zapraszamy na spotkanie z Michałem Śledzińskim, Januarym M. Misiakiem i nami, twórcami Sheera.
27 czerwca 2010 - od 13:00 do 14:00 razem z Robertem prowadzimy warsztaty z niekonwencjonalności w kontruowaniu plansz.

Jako ilustracja do wpisu występuje tymczasowe logo Kolorowych Zeszytów!24 czerwca 2010 Ta zdałem komentarze (8)


Cel życiowy #2: "Zdać na studia". Faaajnie jest.
28 czerwca 2010 Komiksowy cel #2 komentarze (10)

30 czerwca 2010 Cel życiowy 3/3 komentarze (7)Zdałem egzamin na prawo jazdy, zdałem na filmówkę, a dzisiaj w końcu przyszły wyniki matury. 98 z podstawowego angielskiego zaskoczyło mnie najbardziej. Najsłabiej poszedł mi rozszerzony pisemny polski, 60. Matura była w gipsie, deszczu i stresie, ale stres przez kilka ostatnich dni został zredukowany do minimum. Na dowód mojego odprężenia i nicsobiezniczegonierobienia, wrzucam tę oto obciachową fotorelację z aktu spożywania wakacyjnego batonika. Pozdrowienia ze Szczecina!

Copyrights © Marcin Podolec 2007-2015

Blog powered by Ownlog.com & Fotolog.pl