.blog


03 czerwca 2009 Lady Pank - Marchewkowe pole komentarze (4)

Ja na marchewkowym. Kiedyś to była moja najulubieńsza piosenka.06 czerwca 2009 Zamek s. 1 b/w komentarze (3)Strona powstawała prawie dwa tygodnie, jeśli się nie mylę. Dopingowałem się "Radiem młodych bandytów", "Wilkiem Stepowym" i kwaśnymi cukierkami. Tabletu dalej nie ma. Teraz znikam na kilka dni, ponieważ praca historyczna moja i kolegi (Gaja), której okładkę prezentowałem pewnie jakoś w lutym czy marcu, została nominowana do podium konkursowego. Jedziemy więc jutro do Warszawy na rozdanie nagród, a cała wyprawa ma potrwać w sumie trzy dni. Pozdrawiam - z lekkim katarem - ale sterylnie. Do następnego, bączki moje, jak napisał swego czasu Robert Wyrzykowski.

PS. Strona będzie w kolorze, prace trwają.11 czerwca 2009 Zamek s. 1 kolor komentarze (6)Wróciłem z Warszawy. Zajęliśmy drugie miejsce. Odwiedziliśmy kino (Stan gry), dwa empiki i kfc, gdzie dolewka pepsi jest gratis, aczkolwiek zawsze zapominam, że i tak nie będę miał na nią ochoty. Z Danielem Cha (widzieliście już reklamę browaru Daniela?) spotkałem się na minut kilkadziesiąt i udało się nam przy tej okazji narysować tę oto obyczajówkę o szczurze: http://images38.fotosik.pl/138/0ab13c64563ab1e5.jpg18 czerwca 2009 Teleturniej komentarze (5)Nie mam pojęcia, czemu jest coraz więcej odwiedzin na moim blogu. Ale dzięki.20 czerwca 2009 Jarosław wyedukowanym jest komentarze (2)Oglądałem wczoraj "Tatę Kazika", a wcześniej rozczarowanego jarosławskiego artystę, pseudogórala zarazem, jego niesprawdzające się prognozy pogody oraz własne prace, z których nie do końca jestem zadowolony. Rano za to oglądałem świadectwo i książkę-nagrodę. W środku dnia wyjątkowo nie oglądałem niczego, bo na parę godzin głowę zwiesiłem śpiący. Pfrt. A, P.S. Odwiedziny ciągle są w miarę wysokie. Pozdrawiam więc szczecin, rudąlaskę, danielowego bema, poczesną, gorzów, crowley, e-wro oraz wszystkie chello, tpnety i inne internetostwa.

21 czerwca 2009 Kapitan Sheer i wpadka komentarze (3)Kolec maczał w tym łapki. Hihi.23 czerwca 2009 Trzy kadry komentarze (4)Fragment komiksu o zielonym rynku w Jarosławiu pt. "37-500 plac targowy". Dwanaście kadrów na jednej stronie (bo to jednoplanszówka jest) narysowałem jednego wieczora i skończyłem ranka dnia następnego. A że była to noc z cyklu dni Jarosławia, to spałem nie za wiele. No ale chyba się udało. Na pierwszym kadrze widać kawałek ściany obecnej hali targowej, dawniej był tam jeszcze (nie zamiast a ponadto) ring bokserski. I pewnie walki wagi koguciej... I obrzucanie jajkami.25 czerwca 2009 Osiemnastka komentarze (2)


Dziękuję pamiętającym - mejlującym, naszoklasowującym, smsowującym, dzwoniącym, twitterującym, komentującym i gadugadującym. Szczególnie dziękuję za jednego mejla, ustosunkuję się niedługo.
26 czerwca 2009 Zamek s. 2 kolor komentarze (5)Można sobie trochę powiększyć. Muzykę do nucenia podczas rysowania zapewnił Koniec Świata ("Burgerbar" z 2007). Rysowanie na A3 bywa cholernie czasochłonne. Ale myślę, że jest to jakaś inwestycja :) Za to kolorowanie to czysta przyjemność, tylko kark boli. Następnych pięciu stron nie będę publikować - co najwyżej pojedyncze kadry. Do napisania - kolec

PS. Scenariusz napisał Wojciech Birek.
Copyrights © Marcin Podolec 2007-2015

Blog powered by Ownlog.com & Fotolog.pl